ESTRUCTURA ORGANITZATIVA

 

Estructura organitzativa
Equip de direcció

Director:

Caps d'estudis:

Cap d'estudis adjunt:

Secretària:
Caps de departaments i coordinadors

Departament didàctic Ciència i tecnologia:

  • Rosa Sánchez Martínez

Departament didàctic Humanitats i ciències jurídiques:

  • Jaume Rado Roca

Departament didàctic Dibuix i representació gràfica:

  • Elena Segura García  

Departament didàctic Mitjans audiovisuals i fotografia:

  • Gonçal Prohens Salom

Departament didàctic Mitjans informàtics:

  • Blanca Castaldo Suau

Departament didàctic Projectes i teoria del disseny:

  • Maria Bel Riera Pinya

Departament didàctic Tallers:

  • Francisco Rodrigo Sandoval

Departament de coordinació de família professional de Joieria artística:

  • Damià Mulet Vanrell

Departament de coordinació de família professional de Comunicació gràfica i audiovisual:

  • Santiago Pérez Jaume

Departament d’especialitat de Disseny gràfic:

  • Jordi Sempere Vicedo

Departament d’especialitat de Disseny de producte:

  • Toni Bauzà Matas

Departament d’especialitat de Disseny d’interiors:

  • Antoni Torandell Cabanellas

Departament d’especialitat de Disseny moda:

  • Mar Vilalta Juvanteny

Coordinadora Erasmus+:

 Coordinador de Sistema de garantia de la qualitat:

Coordinador TIC:
Equip docent

Departament didàctic Ciència i tecnologia

  • Inma Candela Terrasa
  • Jaume Estades Amengual
  • Miquel Oliver Monserrat (Doctor en Arquitectura, arquitecte)
  • Rosa María Sánchez Martínez
  • Joan Llull Gilet

Departament didàctic Humanitats i ciències jurídiques

  • Ricardo Sánchez Lange
  • Jaume Enric Rado Roca
  • Pilar Rovira Serrano (Doctora en Dret, DEA en Pedagogia)
  • Alba López Galmés
  • Josep Bernat Capó

Departament didàctic Dibuix i representació gràfica

  • Dulce Reynés Sancho (Llicenciada en Belles Arts, pintora)
  • Beatriz Cascante Hierro
  • Maria Cuadrado
  • Irene Mestre Massot
  • Federico García Balestena
  • Joan Lluis Miró Gayà
  • Víctor Palmero Sabater
  • Elena Segura García
  • Marta González Gómez

Departament didàctic Mitjans audiovisuals i fotografia

  • Jose Luis Martín García
  • Santiago Pérez Jaume
  • Gonçal Prohens Salom
  • Sílvia Prió Viu
  • Mar Agüera Llinàs

Departament didàctic Mitjans informàtics

  • Fátima Arjona Verdejo
  • Blanca Castaldo Suau
  • Miquel Piulats Mateu
  • Celia Torres Blasco
  • Miquel Muntaner Estarellas

Departament didàctic Projectes i teoria del disseny

  • Margalida Canet Oliver
  • Clara Catalán Bernabé
  • Florentino Flórez Fernández
  • Federico García Balestena
  • Cristina Barriga Llorente
  • Joan Llull Gilet
  • Joan Lluís Miró Gayà
  • Pere Josep Nicolau Llobera
  • Magdalena Ribot Socias
  • Maria Bel Riera Pinya
  • Toni Riera Sabater
  • David Sánchez Montoya
  • Eva Satorra Santana
  • Carme Galmés Fons
  • Jordi Sempere i Vicedo
  • Antoni Torandell Cabanellas
  • Leticia Muñoz María
  • Mar Vilalta Juvanteny

Departament didàctic Tallers

  • Toni Bauzà Matas
  • Nadal March Mascaró
  • Damià Mulet Vanrell
  • Francisco Rodrigo Sandoval
  • Coloma Tirón Barceló

Departament didàctic Pràctiques i ocupació

  • Nadal March Mascaró
  • Pilar Rovira Serrano
  • Miquel Oliver Monserrat
Personal d'Administració i serveis

Administració

  • Pere Bibiloni Estarellas/Cap de secretaria
  • Rosario Sánchez Expósito

Consergeria

  • Pedro Beltrán Garau
  • Mª Teresa Iglesias López
  • Avelino García

Manteniment del centre

  • Margarita Rosselló Mas

Neteja

  • Trinidad Martínez Benedicto
  • María Quetglas Florit
  • Antonia Vega Fernández
Consell escolar

Miquel Oliver Monserrat / Direcció

Inmaculada Candela Terrasa / Equip de direcció

Irene Mestre Massot / Equip de direcció

Miquel Piulats Mateu / Equip de direcció

Toni Bauzà Matas / Professorat

Margalida Canet Oliver / Professorat

Toni Riera Sabater / Professorat

María del Pilar Rovira Serrano / Professorat

Pere Bibiloni / PAS

Antònia Frontera / Representant Ajuntamnet